Dbanie o zęby

Jak ważną sprawą w naszym życiu jest dbanie o uzębienie. To jest nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia i higieny jamy ustnej. Kiedy nasze zęby dają się we znaki najczęściej sięgamy po leki przeciwbólowy, które tylko maskują powagę całej sytuacji. Dzieci, jak i dorośli powinni przynajmniej raz na pół roku badać stan zębów.

Efektem kontroli mogą być wcześniej wykryte zmiany, które doprowadziłyby do wszelakich chorób tj. próchnica lub zapalenie dziąseł. Lekceważenie objawów nie pomoże nam w eliminacji patologii. Dzisiejsza stomatologia ja na bardzo wysokim poziomie. Zabiegi np. skaling i piaskowanie powinny być wykonywane profilaktycznie w celu usunięcia zbędnego kamienia i osadu z trudno dostępnych miejsc. Oprócz zwykłego szczotkowania zębów powinniśmy korzystać z irygatora, czyli specjalnego urządzenia, które skutecznie oczyszcza przestrzenie między zębami. Ważną czynnością może być nitkowanie – warto się nad tym zastanowić.  O zębach należy pamiętać od najmłodszych lat. Dzieci szybko się uczą dobrych nawyków, dlatego pokażmy im jak należy postępować. Potoczne „mleczaki” niekiedy traktowane są mniej poważnie z racji szybkiego wypadania. To błąd! Profilaktyka musi być zachowana bez względu na stan uzębienia i wiek.

W naszej poradni stomatologicznej gwarantujemy Państwu stuprocentowe zadowolenie z profesjonalnej opieki dentystycznej. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów dobierze odpowiednie leczenie. Zajmujemy się nie tylko higieną jamy ustnej, ale także protetyką, czy implantologią. Zamiast skalpela i borowania używamy lasera. Dzięki temu pacjent pozostaje w bardzo komfortowej sytuacji, wykluczając zbędne obawy o ból i krwawienie. Czyni to z naszego gabinetu świetnym miejscem pełnym uśmiechu. Fachowo udzielamy odpowiedzi na wszystkie zadane przez pacjenta pytania, rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Dbamy o ciągły rozwój personelu i nowoczesne urządzenia. Klarowna porada to u nas standard. Olśniewaj pięknym uśmiechem i przekonaj się do nas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Related Posts