Tanie sposoby na wybielanie zębów paskami stomatologicznymi

Rosnące zainteresowanie sprawiło, że wybielanie zębów w warunkach domowych to nowoczesne  rozwiązanie zapewniające nie tylko piękny śnieżnobiały uśmiech, ale także zdrowy uśmiech.

Terapia wybielająca zęby jest niemal identyczna jak ta u dentysty. Różnica polega na tym, że jest znacznie tańsza. Efekty całego procesu zależą oczywiście od sposobu wybielania zębów, czyli preparatu jaki zostanie wykorzystany. Do najpopularniejszych sposobów należą paski wybielające oferowane przez Dentway pod tym linkiem partnerskim.

Co ciekawe takie rozwiązanie często stosują dentyści jako podkład, zanim rozpoczęta zostanie terapia wybielająca przy pomocy form doustnych. Przeprowadzenie terapii trwa około 30 minut dziennie i można ją zakończyć  w każdej chwili.

Najważniejsze jest, jaki rezultat nas interesuje. Jeżeli nie jest zadowalający, kuracje można prowadzić dalej.

sMetoda na wybielanie zębów przyszła z USA

Jej zaletą jest prostota wykorzystania, wystarczy że pasek z żelem wybielającym nakleimy na zęby i pozostawimy na 30 minut. Ten sposób czyni paski wybielające zęby jedną z najszybszych metod wybielania dostępną na rynku. Rezultaty kuracji widoczne są już nawet po pierwszym dniu, a wybielanie zębów paskami pomaga usuwać przebarwienia powstałe na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych takich jak kawa, herbata, wino, palenia papierosów czy zażywania niektórych leków oraz wiekiem.

Rezultaty kuracji są sprawą indywidualną , a efekt końcowy zależy od długości i częstotliwości terapii oraz od tego jak często zęby są wybielane. Zauważalne rezultaty są już po kilku dniach, a osiągnięcie zadowalającego rezultatu zależy od tego jak bardzo odbarwione są zęby w momencie rozpoczęcia terapii oraz od indywidualnych predyspozycji genetycznych.

Ważnymi cechami wybielania zębów w domu jest to, że nie jest ono czasochłonne, ani też trudne. Dodatkowo dają szybkie i widoczne rezultaty już po kilku dniach, a nawet po pierwszej sesji dzięki czemu są tak bardzo popularne i używane są zarówno przez osoby młode jak i starsze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Related Posts