Żele do wybielania zębów – teraz dostępne w twoim domu

Wybielanie zębów stało się znacznie łatwiejsze za sprawą coraz to większej ilości preparatów przeznaczonych do tego celu. Choć środków jest wiele, to do najpopularniejszych metod należy zaliczyć wybielanie żelem wybielającym poprzez aplikowanie go na formę dentystyczną. Jest ona  dostosowana i uformowana na podstawie odcisku zębów. Wystarczy nakładkę uformować pod wpływem ciepłej wody, zaaplikować żel i pozostawić na zębach na około 30 minut. Metoda ta stosowana jest przez dentystów, jednak wybielanie zębów w jest procesem znacznie tańszym.

Wybielanie za pomocą żelu daje szybki i bezpieczny rezultat

Wystarczy tylko wykonać formę dentystyczną, aby móc rozpocząć proces wybielania zębów. Terapia powinna trwać około 30 minut dziennie i może zostać zakończona w każdej chwili jeśli osiągnięty rezultat jest zadowalający.

Wybielanie zębów zawsze ma na celu usunięcie przebarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych, palenia papierosów, zażywania leków czy wieku.

Co wchodzi w skład zestawu?

Zestawy wybielające takie jak te sprzedawane przez Dentway najczęściej zawierają dwie sztuki formowanych nakładek oraz żel wybielający, który powinien wystarczyć na przeprowadzenie około 36 kuracji. Podczas wybielania zębów środek wybielający przeciska się przez szkliwo i zębinę, co sprawia że nawet najtrudniej dostępne zakamarki zostaną poddane kuracji.

Oczywiście odbarwienia pozostaną na zębach po pierwszej sesji, jednak z każdą następną będą one  bardziej wybielane dzięki czemu na efekty poczekamy kilkanaście dni. W przypadku żeli wybielających maksymalny efekt zaobserwujemy po 10 dniach. Dla każdej osoby rezultaty wybielania są indywidualne i zależą od długości i częstotliwości terapii, a także od tego jak często zęby są wybielane.

Już po 2 tygodniach można zauważyć poprawę bieli zębów.

Uzyskanie pięknego i śnieżnobiałego uśmiechu jest możliwe, a osiągnięcie zadowalającego rezultatu zależy od tego jak bardzo odbarwione są zęby w momencie rozpoczęcia terapii wybielania zębów żelem wybielającym. Duży wpływ na proces wybielania mają również indywidualne predyspozycje genetyczne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Related Posts