Czy warto decydować się na licówki?

W ofercie profesjonalnych gabinetów stomatologicznych znajdują się usługi również polegające na wykonaniu licówek. To takie białe płatki, formą przypominające zęby, które nakładane są na naturalne zęby, aby na przykład uzyskać estetycznego uzębienia. Wówczas jest ono bielsze, mocniejsze, równiejsze. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na ten krok, ale okazuje się, że nie wszyscy, którzy od pewnego czasu się nad nimi zastanawiali, podjęli decyzję o wykonaniu. Zdania odnośnie tego czy warto je wykonać czy też nie, są dość podzielone.

Dlaczego warto

licowki ofertaNiektórzy są zdania, że licówki to specjalne płytki nazębne, które są niezwykle skuteczne w formowaniu atrakcyjnego pod względem wizualnym zęba. Mają w tym dużo racji, ponieważ takie płytki doskonale poprawiają wygląd zęba, nadają mu efekt bieli i przede wszystkim ładny kształt. Może dla niektórych są zbyt kosztowne, szczególnie gdy nakłada się je na wszystkie widoczne zęby, ale z drugiej strony tak perfekcyjnego wyglądu nie da się uzyskać żadnym innym sposobem.

Zęby naturalne są wzmocnione, może nieco grubsze, ale z drugiej strony wygodne w użytku. Bez problemu można nimi gryźć wszystko co tylko ląduje w ustach. Są solidne i nie pozostaje nic innego, jak tylko się z nich cieszyć. Oczywiście wymagają regularnej kontroli stomatologicznej, ale podobnie jak zęby naturalne, więc to nie ma żadnego znaczenia. Istnieje wiele powodów dla których warto zdecydować się na ten zabieg kosmetyczny u stomatologa, a kolejnym jest chociażby to, że ładny uśmiech podnosi samoocenę i gwarantuje zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Kto je wykona

W zakresie licówek specjalizują się przede wszystkim doświadczeni stomatolodzy, którzy swoją pracę opierają na stomatologii estetycznej. Dzięki temu tak naprawdę wykonywane są profesjonalnie, a przez to efekt jest zaskakująco pozytywny. Wykonane przez profesjonalistów, są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż inne metody, które mają prowadzić do uzyskania efektu białych zębów. Są w stu procentach skuteczne i lepsze niż pasty i paski do wybielania zębów. Dzięki licówkom można przede wszystkim zyskać dwa w jednym, nie tylko białe zęby, ale też równe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Related Posts